wtorek, 16 maj 2017 14:21

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich [Zdjęcia]

W niedzielę i poniedziałek na torze w Pruszkowie zorganizowane były Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich. W zawodach uczestniczyło ok. 100 zawodników, w tym dwójka młodych kolarzy z Sokółki.

„Piotr Struczewski z 18 czasem zakwalifikował się do finału A i brał udział w wyścigu punktowym o medale Mistrzostw Polski. Prym wiodły kluby specjalizujące się w jeździe na torze, a Piotrek mimo braku doświadczenia wykazał się hartem ducha i ukończył wyścig na 15 miejscu.

Nikola Gliniecka już pokonała strach i przez kilka okrążeń jechała nawet na pozycji medalowej. Ostatecznie nieco osłabła i ukończyła wyścig na 7. miejscu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.” – informują na swoim profilu Facebook, kolarze z SKK „Sokół”.

Szkółka Kolarka w Sokółce finansowana przez Gminę Sokółka i MSiT pod patronatem burmistrz Ewy Kulikowskiej ma się dobrze. Za miesiąc Mistrzostwa Polski na szosie którą stawiamy na 1. miejscu.

Zdjęcia: SKK „Sokół” Sokółka