Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3


wtorek, 16 maj 2017 14:21

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich [Zdjęcia]


W niedzielę i poniedziałek na torze w Pruszkowie zorganizowane były Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich. W zawodach uczestniczyło ok. 100 zawodników, w tym dwójka młodych kolarzy z Sokółki.

„Piotr Struczewski z 18 czasem zakwalifikował się do finału A i brał udział w wyścigu punktowym o medale Mistrzostw Polski. Prym wiodły kluby specjalizujące się w jeździe na torze, a Piotrek mimo braku doświadczenia wykazał się hartem ducha i ukończył wyścig na 15 miejscu.

Nikola Gliniecka już pokonała strach i przez kilka okrążeń jechała nawet na pozycji medalowej. Ostatecznie nieco osłabła i ukończyła wyścig na 7. miejscu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.” – informują na swoim profilu Facebook, kolarze z SKK „Sokół”.

Szkółka Kolarka w Sokółce finansowana przez Gminę Sokółka i MSiT pod patronatem burmistrz Ewy Kulikowskiej ma się dobrze. Za miesiąc Mistrzostwa Polski na szosie którą stawiamy na 1. miejscu.

Zdjęcia: SKK „Sokół” Sokółka
opr./ppr/

Kontakt

Sokółka TV - Twoja telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.