Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

czwartek, 18 maj 2017 14:01

Policjantki rozmawiały z uczniami o bezpieczeństwie w internecie [Zdjęcia]


Funkcjonariuszki Zespołu do Spraw Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotykają się z uczniami szkół z całego powiatu rozmawiając o bezpiecznych zachowaniach w różnych dziedzinach życia.

W poniedziałek uczniowie Szkoły Podstawowej w Majewie oraz ich rodzice dowiedzieli się jak bezpiecznie i odpowiedzialnie korzystać z Internetu. Tego typu spotkania mają na celu propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów znajdujących się w sieci.

Funkcjonariuszka Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej w Majewie oraz ich rodzicami Policjantka zwróciła uwagę uczniów na to, że Internet to nie tylko możliwość nauki i zabawy, ale również zagrożenia, które mogą mieć negatywny wpływ na rozwój młodego człowieka.

Wyjaśniła, czym jest cyberprzemoc i kradzież danych, uczuliła na niebezpieczne kontakty i szkodliwe treści. Zwróciła również uwagę uczniów na zagrożenie prywatności oraz problem uzależnienia od Internetu. To spotkanie było również doskonałą okazją, by uświadomić rodzicom jak duży wpływ mają na odpowiedzialne korzystanie z sieci przez ich dzieci. Tego typu spotkania będą nadal kontynuowane przez sokolskich policjantów.

Źródło: sokolka.policja.gov.pl
opr./ppr/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.