Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3

 

czwartek, 18 maj 2017 15:09

Czesław Dziełak będzie oceniać najlepsze piwo w naszym regionie [Film]

Piwa klasyczne i największe nowości warzone z pasją. Tradycja i historia łączona z nowoczesnością. Najlepsze podlaskie piwa będzie można skosztować w Browarze Stary Rynek w Białymstoku podczas I Podlaskiego Festiwalu Piwa. Czesław Dziełak z miejscowości Wyłudki w gminie Korycin będzie oceniał i wskazywał najlepsze piwo w regionie.

 - Na potrzeby festiwalu przygotowano specjalną kartę menu, w której będą dostępne przekąski i specjalne dania w specjalnych cenach - informuje Cezary Gosk, manager Browaru Stary Rynek. Jest to pierwsza tego typu impreza w regionie. Ma ona na celu przede wszystkim promocję piw z podlaskich browarów i przedstawienia nowoczesnego piwowarstwa rzemieślniczego. Choć wydarzenie przeżywać będzie swój podlaski debiut, organizatorzy mają nadzieję, że Podlaski Festiwal Piwa już na stałe zagości w naszym mieście.
Podczas festiwalu zostanie rozegrany III Podlaski Konkurs Piw Domowych, podczas którego certyfikowani sędziowie piwni ocenią piwa domowe, nadesłane z całej Polski. Piwa oceniane będą w trzech kategoriach: American IPA, Manachijskie ciemne oraz piwo szampańskie.

- Zapraszamy także do wzięcia udziału w wydarzeniu na naszym facebookowym profilu pod adresem I Podlaski Festiwal Piwa - zachęca Mariusz Jurczewski, właściciel Empem Group, współorganizator festiwalu.

Poniżej publikujmy materiał wideo jaki mieliśmy przyjemność nagrać z piwowarem Czesławem Dziełakiem:

 

Więcej w materiale video portalu bia24.pl

Tekst oraz materiał wideo dzięki uprzejmości portalu bia24.pl

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.