• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 771.


 

środa, 07 czerwiec 2017 18:30

Kupili spokojną okolicę, rządzący sprzedadzą ją za grosze? [Film]

- Wyprowadziłem się na wieś aby mieć dom w cichym i spokojnym miejscu - mówi Pan Tomek. Co zgotuje mu rada na najbliższym nadzwyczajnym posiedzeniu w poniedziałek?

W najbliższy Poniedziałek o godzinie 15:00 odbędzie się posiedzenie nadzwyczajne Rady Miejskiej w Sokółce. W planie posiedzenia jest zmiana planu zagospodarowania z terenów rolnych na użytki kopalne, co w konsekwencji ma pomóc w rozwoju kolejnych żwirowni. Dodatkowo podczas najbliższej rady ma być poruszony temat budowy bocznicy dzięki której firmy będą mogły transportować wydobyte dobra drogą kolejową. Przypominamy że żwirowanie jak również bocznica mają zostać stworzone przez prywatne przedsiębiorstwa, które nie zawsze są zarejestrowane w naszej gminie.
Ważne jest również zauważenie dyskomfortu jaki odczują mieszkańcy w których sąsiedztwie ma powstać infrastruktura tejże inwestycji. Ludzie przyjeżdżają w nasze strony aby osiedlić się w cichym i spokojnym miejscu, gdzie widoki są kojące i naturalne.
Dzisiaj wybraliśmy się do Bobrownik oraz Bohonik aby mieszkańcy wyrazili swoją opinie na temat tej inwestycji. Poniżej materiał wideo.

/TV,MM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv