• 1

 
 

wtorek, 13 czerwiec 2017 10:07

CSA podsumowało końcówkę sezonu [Zdjęcia]

CSA podsumowało końcówkę sezonu [Zdjęcia] CSA Podlasie

Maj to miesiąc wytężonej pracy naszych taekwondoków. W tym roku był on szczególnie aktywny, gdyż każdy jego weekend spędzaliśmy na najważniejszych zawodach sezonu.

- Rozpoczęliśmy Mistrzostwami Polski Juniorów w Dąbrowie Białostockiej, gdzie rywalizowali Gabriela Sztukowska, Patrycja Lipska oraz Maciej Budnik. Brązowy medal wywalczył w rodzinnej miejscowości Maciek. Zajął on trzecie miejsce w walkach do 56 kg.

Kolejną miejscowością, w której gościliśmy były Głubczyce. Tam podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych do walki stanęli Kamil Borodziuk, Paweł Chomiczewski, Maciej Toczyłowski, Krzysztof Boguszewski oraz Hubert Mackało. W województwie opolskim najlepiej zaprezentował się Paweł Chomiczewski, który zdobył brązowy medal w walkach do 64 kg.

Ostatnią imprezą rangi mistrzostw Polski były Mistrzostwa Polski Seniorów w Ciechanowie. Na Mazowsze pojechały Martyna Pietrzeniec, Karolina Budnik, Gabriela Sztukowska oraz Patrycja Lipska. Stamtąd po całym dniu rywalizacji w konkurencji walk do 50 kg brąz przywiozła Karolina Budnik.

Można rzec, że ten sezon mienił się nam brązem. Po raz kolejny nasi zawodnicy udowodnili swe wysokie umiejętności przywożąc z zawodów trzy brązowe medale. - czytamy w wiadomości od Tomasza Leszkowicza.

Combat Sports Academy szczególnie dziękuje Gminie Dąbrowa Białostocka, Starostwu Powiatowemu w Sokółce, Gminie Lipsk, Zespołowi Szkół im. gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej oraz Podlaskiej Federacji Sportu. Bez wsparcia osobowego i finansowego z ich strony, niemożliwy byłby start naszych zawodników w tych zawodach.

opr./ppr/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv