• 1


 

wtorek, 25 lipiec 2017 14:00

"Śpiewanie jest naszą pasją" oraz "Z aparatem za pan brat" [Zaproszenie]

Stowarzyszenie Uśmiech Dziecka w Sokółce zaprasza do uczestnictwa w warsztatach organizowanych dla dzieci i młodzieży.

Projekt Śpiewanie naszą pasją , jest to projekt kierowany do dzieci chcących rozwijać pasje śpiewu.

W okresie wakacyjnym zostaną zorganizowane warsztaty wokalne. Zajęcia będą obywać się 2 razy w tygodniu po 2 godz. Wszystkie chętne osoby zapraszamy na zajęcia we wtorki i czwartki g.16 przed kinem Sokół w Sokółce. Warsztaty prowadzi znakomity instruktor p. Michał Gieniusz. Projekt jest dofinansowany w ramach wspieranie realizacji zadań gminy Sokółka z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomani w 2017 roku. Chęć udziału w warsztatach należy też zgłaszać pisząc do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt Z aparatem za pan brat. Fotografia – nie taka straszna jak się wydaje, finansowany przez Fundacje TESCO Decydujesz Pomagamy.

Warsztaty to doskonałe połączenie fotografii z dobrą zabawą. Zajęcia umożliwią rozwijanie pasji, pogłębianie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności z dziedziny fotografii . Podczas zajęć nie będzie czasu na nudę. Spotkania zostały zaplanowane tak, aby zajęcia były różnorodne, głównie kładziemy nacisk na zajęcia w terenie, które staną się atrakcyjne dla dzieci i młodzieży. Główny nacisk zostanie położony na nabycie umiejętności posługiwania się aparatem cyfrowym oraz rozwijanie zainteresowań kulturą i pięknem Sokółki. Wszystkie chętne osoby zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 28.07.2017(piątek) g.10 na placu przed kinem Sokół w Sokółce. Chęć udziału w warsztatach należy też zgłaszać pisząc do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie zajęcia w ramach projektów są bezpłatne.


Pozdrawiam serdecznie
Przemysław  Dziaduła. Prezes Stowarzyszenia

opr. /TV/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv