• 1


 

czwartek, 12 październik 2017 08:00

Pomóżmy pogorzelcom z Polanek - Zapraszamy na koncert charytatywny [Plakat]

Pożar strawił wszystko! Trzyosobowa rodzina z Polanek w gmienie Sokółka straciła dach nad głową i dorobek całego życia.

W sobotę 14 października zapraszamy na Koncert charytatywny na rzecz pogorzelców. Od godziny 10:00 na Placu pod kinem „Sokół” rozpoczną się koncerty i licytacje na rzecz pogorzelców. Kilkudziesięciu wolontariuszy oznaczonych identyfikatorami będzie zbierało datki do puszek. Staną oni w najbardzie uczęszczanych miejscach naszego miasta. Pamiętajcie, liczy się każdy wrzucony grosz.  Do tego działania zgłosili się członkowie kół wolontariatu z sokólskich szkół: Zespołu Szkół Rolniczych , Zespołu Szkół i Szkoły Podstawowej nr 3 w Sokółce.

 Na naszej muzycznej scenie zaprezentują się doskonałe zespoły i wspaniali artyści. Jarek Rynkiewicz oraz Kapela Mundka, którzy nigdy nie odmawiają pomocy, młodzież ucząca się grać rocka w Rockalizacji, sokólskie kapele: Blackest, Projekcja oraz gościnnie, z Białegostoku: zespół Roki i Blue Mahoe. Od nich popłynie pozytywna, muzyczna energia. Liczymy na to, że dużym powodzeniem cieszyć się będą sprzedawane, za przysłowiową złotówkę, ciasta i bigos. Tu darczyńców i sponsorów jest wielu. Sprzedażą tych produktów zajmą się członkinie klubu kobiet „Czarnodziejki” z Czarnej Wsi Kościelnej. Panie zorganizowały akcję w swojej miejscowości i tamtejszej szkole. Przywiozą też na sprzedaż piękne ozdoby wykonane własnoręcznie.

Wśród sponsorów, którzy pragną wspomóc pogorzelców są tacy, którzy ofiarują swoją pracę. Sokólska firma „Biuro Servis” poniosła koszt druku plakatów i wielu innych rzeczy. Także podczas koncertu,  można nabyć bon na zrobienie, w sokólskim studio „Cezar Art Tattoo”, tatuażu o zdecydowanie wyższej wartości niż cena wywoławcza.
Podczas koncertu ani wolontariusze, ani muzycy nie będą głodni i spragnieni. Dzięki ofiarności sponsorów będziemy ich częstować kanapkami, kawą, herbatą. Za wsparcie dziękujemy: Piekarnia Marwibog, Sklep mięsny Sadrol, Eko Gril Sokółka, Warzywniak Jerzy Kochanowicz.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły lokalne portale: sokolka.tv oraz isokolka.eu.
Organizacją koncertu zajął się Sokólski Ośrodek Kultury pod patronatem Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej.
Do współdziałania włączają się ludzie dobrej woli, o otwartych sercach i z poczuciem zrozumienia krzywdy, jaka spotkała rodzinę z Polanek. Dołącz do nas! Wesprzyj! Przyjdź!

Można też pomóc pogorzelcom dokonując wpłaty na niżej podane konto.
BANK SPÓŁDZIELCZY W SOKÓŁCE
NRB 38 8093 0000 0010 2313 3000 0010
MARIA KURZA
POLANKI 3
16-100 SOKÓŁKA

Źródło informacji: Sokólski Ośrodek Kultury

opr./WŻ/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv