• 1
  • 2

  

czwartek, 12 październik 2017 11:37

PILNE: Sześć strzałów oddano w centrum Sokółki [2 x Film i Zdjęcia]

Około godziny 09:00 na ulicy Grodzieńskiej w Sokółce na parkingu marketu Stokrotka padły strzały ostrzegawcze w kierunku samochodu osobowego marki Audi. Jako jedyni posiadamy zapis z naszych kamer IP, które zarejestrowały uciekający samochód oraz dźwięk oddawanych strzałów z broni palnej. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji ze zdarzenia.

AKTUALIZACJA : Nagraliśmy auto ukryte w stodole w miejscowości Czepiele. Gmina Kuźnica.

Prawdopodobnie funkcjonariusze policji podjęli próbę wylegitymowania osób siedzących w zaparkowanym samochodzie marki Audi na parkingu marketu Stokrotka. W chwili wykonywania czynności przez policjantów kierowca samochodu zaczął uciekać próbując przejechać mundurowych. Funkcjonariusz policji oddał sześć strzałów ostrzegawczych. W powietrze i w kierunku odjeżdżającego samochodu trafiając w koło, uszkadzając przez to oponę. Uciekinierzy odjechali drogą krajową nr 19 w kierunku Kuźnicy przejeżdżając na czerwonym świetle. Nikomu nic się nie stało, policjanci nie odnieśli żadnych obrażeń.

Aktualnie trwają czynności poszukiwawcze. W akcje został zaangażowany również samolot Straży Granicznej, który przeczesuj okolicę z powietrza.

Uciekinierzy w wieku 24 i 25 lat zostali zatrzymani około godz. 12:30 przez funkcjonariuszy policji. Są to mieszkańcy powiatu sokólskiego, którzy prawdopodobnie mieli już konflikt z prawem.

Samochód którym uciekło dwóch młodych mężczyzn policja znalazła w stodole w miejscowości Czepielie koło Parczowiec, gmina Kuźnica. Prawdopodobnie była to posesja jednego z uciekinierów. Na miejscu cały teren zabezpieczyła policja. Mężczyźni po schwytaniu trafili do sokólskiego aresztu. Prawdopodobnie czeka ich przesłuchanie przez prokuraturę.

Jako jedyni prezentujemy Państwu nagranie z miejsca ukrycia auta z porannej akcji Policji:

Zapis z kamer IP - Telewizji Sokółka:

Zdjęcia:

 

 

/WŻ,TV/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.