środa, 18 październik 2017 09:00

Debata na temat bezpieczeństwa w Dąbrowie Białostockiej [Film i Zdjęcia]

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa, czyli  ukierunkowanie działań policji w naszym problemie.


W debacie na temat bezpieczeństwa wzięli udział uczniowie klasy mundurowej z Zespołu Szkół im Gen. Nikodema Sulika z  Dąbrowy Białostockiej, oraz przedstawiciele organów administracyjnych.
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa pozwala mieszkańcom w sposób aktywny interweniować w sprawach które uznawane są  za nieprawidłowe, niebezpieczne, oraz niewłaściwe.
Dzięki aplikacji każdy z nas może wpływać  na to, w jaki sposób w danym dniu jednostka policji może pomóc w rozwiązaniu naszego problemu.
Korzystając z aplikacji jesteśmy w stanie co do numeru domu wskazać gdzie leży problem który przeciętny mieszkaniec zauważa, a którego policjanci mogą nie dostrzegać .Na mapie mogą znajdować się różne zgłoszenia od spożywania alkoholu w miejscu publicznym, przez notoryczne zakłócanie spokoju kończy wszy na jeździe z nadmierną prędkością.
Dzięki takiemu zgłoszeniu jednostka policji podejmuje przyjrzenie się takiemu problemowi, w tym samym lub następnym dniu.
Zgłoszeniu do Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa nie podlegają zdarzenia nagłe takie jak wypadek, pobicie, itp. W takich przypadkach należy kontaktować się  z numerem  112.Poniżej przedstawiamy opis , w jaki sposób można przekazać informacje o zagrożeniach występujących w okolicy.
W wyszukiwarce internetowej należy wpisać hasło: Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa lub skrót KMZB i postępować jak w materiale wideo zamieszczonym poniżej.Więcej informacji na temat mapy zagrożeń uzyskacie  Państwo u swojego dzielnicowego lub na stronie WWW.policja.pl/TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv