środa, 25 październik 2017 12:01

Firma telekomunikacyjna poszukuje pracownika [Ogłoszenie]

Firma Idealan Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ.

Wymagania:
- doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w firmie prywatnej,

Zakres obowiązków:
- dekretowanie i księgowanie dokumentów,
- prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
-przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
- przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
- sporządzanie listy płac.

Zgłoszenia kandydatów:

Proszę o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust 2002.101.926 z późniejszymi zmianami).

opr. /TV/

Kontakt

SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv