poniedziałek, 04 grudzień 2017 14:00

„Nie stój w kolejce – zarejestruj się do lekarza przez Internet i wygraj tablet

Wystarczy, że zarejestrujesz się do lekarza specjalisty przez Portal Pacjenta e-Zdrowie i możesz wygrać tablet. 

W nawiązaniu do prowadzonych przez Województwo Podlaskie działań w zakresie budowy usług elektronicznych skierowanych do mieszkańców regionu, mamy przyjemność poinformować o konkursie skierowanym do mieszkańców województwa.

Zgodnie z jego założeniami, każda osoba pełnoletnia, która w terminie od 1 grudnia 2017r. do 28 lutego 2018r. zarejestruje się do lekarza specjalisty przez Portal Pacjenta e-Zdrowie i otrzyma od podmiotu leczniczego potwierdzenie terminu wizyty, będzie mogła wziąć udział w losowaniu jednego z pięciu tabletów marki HUAWEI MediaPad T3 10 LTE.

 Aby dokonać zgłoszenia udziału w konkursie, należy:

· w terminie 1.12.2017r.-28.02.2018r. dokonać elektronicznej rejestracji na wizytę w podmiocie leczniczym poprzez Portal Pacjenta Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie znajdujący się pod adresem: ezdrowie.wrotapodlasia.pl

· po wysłaniu rezerwacji terminu, w okienku dotyczącym konkursu należy zaakceptować jego regulamin i kliknąć przycisk „Wyślij zgłoszenie”

· uzyskać od podmiotu leczniczego potwierdzenie terminu zarezerwowanej wizyty.

Szczegóły konkursu zamieszczone są na stronie https://ezdrowie.wrotapodlasia.pl/konkurs-1

 W związku z tym, iż konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich mieszkańców województwa, będziemy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnieniu informacji i zamieszczenie szczegółów konkursu na Państwa stronie internetowej.

 Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie to rozwiązanie, którego powstało jako wynik realizacji projektu o tej samej nazwie. Postawionym celem przygotowania systemu był rozwój i poprawa dostępności mieszkańców województwa podlaskiego do publicznej służby zdrowia, a w szczególności usprawnienie kontaktu pacjenta z podmiotem leczniczym w zakresie pozyskiwania informacji o oferowanych usługach, rejestracja do lekarza bez konieczności wychodzenia z domu, uzyskanie dostępu do dokumentacji medycznej z poziomu własnego komputera, czy też możliwość jej sprawnego przekazywania pomiędzy podmiotami, w których leczy się pacjent.

W wyniku prowadzonych prac utworzony został więc system, który wspomniane powyżej usługi integruje na Portalu Pacjenta dostępnym pod adresem: ezdrowie.wrotapodlasia.pl.

System oferuje obecnie:

- możliwość zarejestrowania się przez Internet do prawie 300 poradni specjalistycznych w szpitalach województwa podlaskiego,

- dostęp do własnej dokumentacji medycznej przez Internet,

- stały dostęp do aktualności, nowości, programów profilaktycznych prowadzonych przez podmioty lecznicze województwa podlaskiego i nie tylko,

- danych kontaktowych większości szpitali z terenu województwa.

 Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

opr./WŻ/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv