• 1

  


 

poniedziałek, 04 grudzień 2017 14:21

Przeczytaj historię Karoliny i pomóż!!!

 8, 9, 10, 17 grudnia 2017, to dni w które będą organizowane zbiórki pieniędzy dla Karoliny chorej na raka. Nie przechodź obojętnie, każda darowizna jest na wagę złota.

Każdy, kto usłyszy słowo rak, nowotwór, onkologia – ma ciarki na plecach, nic dziwnego, to naturalne. Wszyscy boimy się chorób. To stan, gdzie każdy z nas oczekuje zrozumienia, ciepła drugiego człowieka i opieki. Wtedy czuje się silniejszy, zmotywowany i rusza do walki z chorobą. Wystarczy jednak jedno małe zwątpienie i wszystko runie, jak przysłowiowy domek z kart.

Zbiórki odbędą się w Kościołach oraz przyjaciele będą zbierać pieniądze do puszki w lokalnych firmach i urzędach.

08.12.2017 w czwartek w Kościele Św. Antoniego po każdej mszy, porządek mszy jak w niedziele
10.12.2017 w Kościele Wniebowzięcia NMP i w Kościele Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa na Osiedlu Zielonym
09.12 o 20:00 koncert charytatywny u Matczaka zagra zespół Sorrow i FBI
10.12 o 17:00  w Lodziarni Stara Szkoła koncert poezji śpiewanej. Zespół UZALEZNIENI
17.12.2017 w Lodziarni Stara Szkoła, wystąpi kadra pedagogiczna ze Szkoły Muzycznej w Sokolce oraz Zbigniew Dębko.

W akcje włączyła się Burmistrz Sokółki, Starosta Sokólski, Sokolski Ośrodek Kultury, przyjaciele, znajomi, lokalne firmy.

Karolina to bardzo skromna lecz silna Kobieta. Chcemy Jej pomóc w miarę naszych możliwości. Nasze wsparcie jest Jej bardzo potrzebne, bo czeka Ją długotrwałe i kosztowne leczenie.

Pomóż!! Przeczytaj Jej historię

"Tak ciężko mi się przybrać do pisania.....
Sama niejednokrotnie popłakałam się nad niejedną historią z "siepomaga", wiem że im więcej informacji z życia tym lepiej. Chciałam napisać tak ładnie, jak opisują na "siepomaga", ale wybacz teraz jak czytam te historie to za dużo płacze, nie wierząc, że ja też mogę tu być.

Mam 32 lata, 6 letniego synka, z Ojcem synka tworzymy szczęśliwą Rodzinę. Czynna sportowo, preferująca zdrowy tryb życia, dbająca o siebie, a jednak.....rak żołądka. W połowie czerwca 2017 źle się poczułam, zaczęłam wymiotować, winę zwaliłam na zatrucie arbuzem, po trzech dniach trafiłam na SOR w szpitalu, jednak odesłano mnie do domu po podaniu leków. Po dojściu do siebie, postanowiłam prywatnie się przebadać, głównie brzuch, ponieważ dosyć często miałam dyskomfort po jedzeniu. Zrobiłam gastroskopie, pobrano wycinki i okazało się że mam raka złośliwego żołądka-trzon żołądka. Na wypisie ze szpitala otrzymałam informacje że "Pacjentka nie kwalifikuje się do leczenia operacyjnego. Wskazane leczenie onkologiczne." Odbyłam jeszcze kilka konsultacji chirurgiczno – onkologicznych, ostateczna decyzja - jednak chemia. Już po pierwszej chemii z tryskającej energia i radością osoby stałam się osobą "chorą"! Przez pierwszy tydzień nie wstawałam z łóżka, nie jadłam, mało piłam, mówili, że to minie, minął kolejny tydzień, pojawiły się silne bóle , coraz silniejsze, trafiłam do szpitala z podejrzeniem niedrożności jelit, podano leki, troszkę pomogło. Kilka razy byłam w szpitalu aby przyniesiono mi ulgę w bólu.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

W związku z tym, że niewiele osób jednak czyta aktualności, postaram się na bieżąco aktualizować wpis bezpośrednio w zbiórce. W chwili obecnej Karolina jest już w Niemczech. Hallwang Private Oncology Clinic - niemiecka klinika, wyceniła ratowanie życia Karoliny na 600 000 zł. Taka jest kwota podana na fakturze, którą Karolina dostała przed wyjazdem. Musimy sobie jednak zdawać sprawę, że dopiero teraz, kiedy klinika fizycznie ma swojego Pacjenta na miejscu będzie w stanie określić czas, formę i sposoby leczenia tego określonego przypadku. Zbiórka pieniążków trwa i trwać będzie, tak długo jak długo będą potrzebne środki.

Już wczoraj tj. 30.11.2017, po przyjeździe Karolina miała robione niektóre badania, także lekarze nie tracą czasu.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Kochani - każda złotówka ofiarowana przez Was zostanie wydana tylko i wyłącznie na umożliwienie Karolinie powrotu do zdrowia. Dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu wszystkie środki zostaną wykorzystane na zapewnienie Jej pełnej opieki wszystkich najlepszych specjalistów.

Podziękowania za każdą wpłaconą kwotę, za każdą dobrą myśl i życzenia. W tej rzeczywistości w której obecnie funkcjonuje Karolina każde Wasze wsparcie jest na wagę złota.

Nie tylko pomoc pieniężna się przyda ale także informacje o sukcesach w leczeniu podobnych przypadków w tak młodym wieku

Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Tu wejdziesz na profil Karoliny

 

opr./WŻ/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv