piątek, 08 grudzień 2017 16:46

NA SYGNALE: O włos od tragedii. Pościg za pijanym kierowcą [Film]

Spowodował dwie kolizje i jechał pod prąd na "podwójnym gazie". Jedna z poszkodowanych osób udostępniła nam film z niebezpiecznej jazdy pijanego mężczyzny, mieszkańca gminy Szudziałowo. Zapraszamy do obejrzenia brawurowej jazdy.

Policjanci z Posterunku Policji w Krynkach zatrzymali 52-latka, który spowodował kolizję w Szudziałowie i odjechał dalej w kierunku Krynek. W Krynkach uderzył w kolejny pojazd i znów oddalił się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że był kompletnie pijany.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, wczoraj około godziny 14.00, otrzymał informację o kolizji drogowej w Szudziałowie. Ze zgłoszenia wynikało, że sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia samochodem marki Opel. Do wskazanej przez zgłaszającego miejscowości natychmiast zostali skierowani policjanci z Posterunku Policji w Krynkach. Przed dotarciem na miejsce, policjanci otrzymali zgłoszenie, że ten sam pojazd spowodował kolejną kolizję w Krynkach i oddala się w kierunku Kruszynian.

Niedaleko wsi Białogorce policjanci zobaczyli, pojazd który spowodował obie kolzije. Stał on na poboczu drogi, za nim stał inny pojazd, którym poruszał się mężczyzna poszkodowany w kolizji. Czujny obywatel wyczuł kierującego woń alkoholu z ust, po czym wyjął kluczyki ze stacyjki opla, przez co uniemożliwił pijanemu dalszą jazdę.

Kierujący oplem 52 letni mieszkaniec gminy Szudziałowo nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Został przebadany alkomatem – wynik badania to 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.


Film Telewizji Sokółka

Źródło: sokolka.policja.gov.pl

/TV,LT,WŻ/

 

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv