• 1


 

wtorek, 23 styczeń 2018 08:00

Bal choinkowy w Dąbrowskim przedszkolu [Zdjęcia]

W Samorządowym Przedszkolu w Dąbrowie Białostockiej odbył się bal choinkowy, w którym udział wzięły dzieci z przedszkola i żłobka wraz z nauczycielkami i opiekunami.


Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek - w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana - aż nie sposób zliczyć i wymienić  tych wszystkich  postaci.
Imprezę poprowadził  animator Adam Brylewski, który proponował dzieciom liczne zabawy taneczne, korowody, konkurencje z elementami rywalizacji. Oprócz zabawy tanecznej dzieci pozowały do zdjęć indywidualnych i grupowych.
Najważniejszym jednak elementem programu naszej uroczystości była wizyta  Mikołaja wraz ze Śnieżynką, którzy wzbudzili w uczestnikach nie lada emocje! Długo oczekiwani goście obdarowali nasze dzieci atrakcyjnymi prezentami. Uśmiech nie znikał z twarzy naszych wychowanków. Uczestnicy imprezy doskonale bawili się przy dźwiękach wesołej, skocznej muzyki. Żal, że taka impreza odbywa się jedynie raz w roku i z utęsknieniem będziemy czekać na kolejny bal choinkowy.
Dużą rolę w przedsięwzięciu odegrali rodzice dzieci, którzy zaangażowali się w przygotowanie i wzięli udział w uroczystości.
Dyrektor Przedszkola wraz z pracownikami serdecznie dziękuje zaangażowanym rodzicom za trud i czas poświęcony przygotowaniom. Dziękujemy również panu Burmistrzowi za przekazywane środki finansowe, które w znaczący sposób ułatwiają nam przeprowadzanie różnorodnych przedsięwzięć organizowanych w naszym Przedszkolu - czytamy w mailu do naszej redakcji.

Zapraszamy do obejrzenia naszej foto-relacji.

 

 

/TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv