• 1
  • 2

  

środa, 24 styczeń 2018 11:18

Choroba pokonała Karolinę Puszko z Bogusz

Dziś w nocy odeszła od nas Karolina Puszko, która zmagała się ze straszną chorobą, nowotworem żołądka. Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Karoliny całej rodzinie przesyła Redakcja Telewizji Sokółka.

Wszyscy wierzyliśmy do ostatniej chwili, że jednak wspólnie pokonamy tą okropną chorobę, jaka Ją dopadła. Wszystkim POMOCNYM SERDUSZKOM ogromnie dziękujemy, za wsparcie, za zaangażowanie, za wiarę, modlitwę i zaufanie. Wiem, że zbiórka i pomoc Karolinie stała się OGROMNYM WYDARZENIEM PUBLICZNYM, jednak w chwili obecnej Bardzo Was proszę o uszanowanie spokoju i prywatności Rodziny. Stopniowo będziemy umieszczać wszystkie informacje odnośnie kolejnych działań związanych z zamknięciem POMOCY KAROLINIE. Spoczywaj w pokoju. 

bialystok.tvp.pl/35160124/p... - reportaż wideo o Karolinie

“Wiemy, że jej dni mogą być już policzone. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Piotruś mamę ... My to robimy dla niego, żeby mógł się do niej dalej tulić, by nie musiał patrzeć na nią na zdjęciu. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, co przeżyje ten maleńki chłopczyk, jeśli ona umrze. Pomóżcie nam!” - Renata, siostra Karoliny.

Karolina jest ciężko chora. W czerwcu zdiagnozowano u niej raka żołądka. Polscy lekarze po podaniu pierwszej chemii rozłożyli ręce i odmówili dalszego leczenia. Już po dwóch dniach kuracji zaczął się niewyobrażalny ból. Nie da się opisać słowami w jakim wtedy była stanie.. Zaczęła gasnąć w oczach. Pierwszą szansą na uratowanie jej życia było leczenie w Szwajcarii. Bilety były już kupione, wszystko było przygotowane do wyjazdu. Niestety…

Tuż przed Świętem Zmarłych jej stan pogorszył się jeszcze bardziej. Trafiła na oddział chirurgiczny z niedrożnością jelit, czyli tym, czego baliśmy się najbardziej. Okazało się, że w jej organizmie jest mnóstwo nowych komórek nowotworowych, co oznaczało jedno: leczenie nie przyniosło żadnego efektu. Wyszła już stamtąd z wyrokiem. Polscy lekarze nie kwalifikowali jej do dalszego leczenia. Szwajcarscy również rozłożyli ręce.

Jedyną nadzieją Karoliny było leczenie w specjalistycznej klinice w Niemczech, która zajmuje się ciężkimi przypadkami. Które kosztowało ok 1.000.000 zł. - faktura j/w.

Dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę, za każdą dobrą myśl i życzenia. Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

Źródło: pomagam.pl

opr./WŻ/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.