poniedziałek, 28 wrzesień 2015 10:44

WEEKEND NA SPORTOWO: Dwie wygrane, trzy przegrane oraz dwa remisy [Zdjęcia]

Szczypiorniak wciąż pozostaje bez punktów w II lidze piłkarzy ręcznych. Sokół 1946 Sokółka po raz kolejny wysoko wgrał. Pierwszą porażkę odniósł Dąb Dąbrowa Białostocka, a Sudovia zremisowała z liderem. Sprawdź wyniki sportowych zmagań ostatniego weekendu.

Sokół 1946 Sokółka wciąż pozostaje samodzielnym liderem w I grupie, A klasy.

Sokół zdominował gospodarzy Grab Janówkę, szybko zdobywając bramki. Cały mecz zakończył się wynikiem 2:8 dla gości.
Po 6 kolejkach, klub z Sokółki zajmuje 1 miejsce w swojej grupie.

Pierwszą porażkę w tym sezonie odniósł Dąb Dąbrowa Białostocka.

-Po kwadransie powinniśmy prowadzić 3:0, ale jak się nie wykorzystuje sytuacji, to często tak jest, że się przegrywa. Szkoda niewykorzystanego rzutu karnego w I połowie przez Michała Łabieńca. Piłkarsko byliśmy zespołem lepszym, ale nie potrafiliśmy tego udowodnić na boisku. Nie mam pretensji do chłopaków, bo walczyli. W dodatku druga bramka dla gości padła po 1,5 metrowym spalonym, którego sędzia nie widział. Mecz mógł się podobać kibicom, bo stał naprawdę na wysokim poziomie jak na IV ligę. - mówi Mieczysław Sołowiej, prezes Dębu, komentując mecz z Turem bielsk Podlaski.
Po 8 kolejkach z dorobkiem 19 punktów, Dąb Dąbrowa Białostocka zajmuje 2 miejsce w IV lidze.

Sudovia zremisowała z liderem klasy okręgowej KS Studzianki.
Zespół z Szudziałowa atakował przez większą cześć meczu, goście jednak skutecznie się bronili. Cały mecz zakończył się bezbramkowym remisem i podziałem punktów. Sudovia z dorobkiem 11 punktów po 7 kolejkach zajmuje 5 miejsce w klasie okręgowej.

Niepowodzeniem zakończył się również mecz Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka z MUKS Czarni Regimin.
Kolejną porażką zakończył się mecz Szczypiorniaka. Pierwszą połowę zawodnicy z Dąbrowy przegrali różnicą 9 punktów. W drugiej połowie poprawili grę, jednak nie wystarczyło to do wygrania lub chociaż zremisowania meczu.
Po 3 kolejkach Szczypiorniak nie ma jeszcze na swoim koncie żadnych punków.

W pozostałych meczach Urząd Miejski Krynki przegrał 0:2 ze Spartą Augustów, Pogranicze Kuźnica wygrało 1:0 z Jasionem Jasionówka, a Kora Korycin zremisowała 1:1 z BKS Jagiellonia Białystok.

Poniżej zdjęcia z meczu Dąb Dąbrowa:

Poniżej zdjęcia z meczu Urząd Miejski Krynki vs. Sparta Augustów (autor: Marcin Bielski, krynki.futbolowo.pl)

tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv