czwartek, 27 sierpień 2015 10:21

Sokół 1946 Sokółka pokonał UKS Sudovię Szudziałowo [Zdjęcia]

Wczorajszy mecz był wyjątkowo emocjonujący, nie tylko ze względu na wynik.

Środowy mecz, którego stawką był awans do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, był niezwykle ciekawy i dramatyczny. Kilkudziesięciu obecnych kibiców zebranych z pewnością nie żałowało przybycia na stadion. Już w pierwszych minutach meczu Sokół zdobył pierwszą bramkę. Sokół grał dobrze w obronie, nie pozwalając przeciwnikom zagrozić własnej bramce. Do końca pierwszej połowy Sokółczanie zdobyli jeszcze dwie bramki. Po przerwie gospodarze ruszyli do ataku. Bardzo szybko zdobyli kolejną bramkę. 10 minut przed końcem doszło do groźnego zderzenia piłkarzy Sokoła i Sudovii. Wskutek czego zawodnik z Szudziałowa złamał kość piszczelową. Na miejsce przyjechał zespół Pogotowia Ratunkowego, który opatrzył zawodnika, a następnie zabrał do szpitala. Po kilkunastominutowej przerwie mecz został wznowiony. Zespół z Sokółki zdołał zdobyć jeszcze jedną bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 na korzyść Sokoła 1946 Sokółka.