wtorek, 13 luty 2018 13:57

Słodkie Walentynki w ZSR [Zdjęcia]

Uczniowie Szkoły Podstawowej ze Starej Kamionki z wizytą w Zespole Szkół Rolniczych w Sokółce

W dniu wczorajszym (12.02.2018), uczniowie klas: pierwszej, drugiej i trzeciej ze Szkoły Podstawowej w Starej Kamionce (pod opieką nauczycieli Katarzyny Rabiczko, Joanny Łepkowskiej i Grażyny Kamińskiej) odwiedzili naszą Szkołę. Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych już dziś zawitali na zajęciach praktycznych z Obsługi konsumenta w pracowni gastronomicznej. Tu goście pod okiem starszych kolegów samodzielnie przygotowali, piekli i ozdabiali ciasteczka w kształcie serduszek. Następnie goście przeszli do pracowni hotelarskiej, gdzie słodkie wyroby zostały ozdobnie zapakowane. W ten sposób powstały piękne prezenty, które każdy wręczy swojej Walentynce. Młodszych kolegów podczas zajęć wspierali uczniowie klasy trzeciej Technik hotelarstwa pod okiem nauczycieli przedmiotów zawodowych: pani Doroty Gudalewskiej i Renaty Sudorowskiej.

 

Tekst i zdjęcia: Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

 

opr. /MG/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv