• 1
  • 2
  • 3
  • 4

 

 

poniedziałek, 12 marzec 2018 08:00

"Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa..." - Obchody Dnia Kobiet w ZSR [Zdjęcia]

Na szkolnych korytarzach zrobiło się wiosennie, a to za sprawą różnobarwnych tulipanów i róż oraz obdarowanych nimi, promieniujących radością panien i pań.

Dzień ten jest bowiem znakomitą okazją, by choćby w ten skromny sposób wnieść odrobinę poezji w przepełnioną obowiązkami i troskami codzienność kobiet oraz docenić ich trud, cierpliwość, a przede wszystkim podziękować za to, że są. Pan dyrektor stwierdził nawet, że „z dziewczynami zazwyczaj ciężko, ale bez dziewczyn, to nie ma życia”.

W ZSR w Sokółce wszyscy są tak samo ważni, dlatego doceniamy także panów, więc akademia, przygotowana przez koło recytatorsko - teatralne (pod opieką pań Anity Hanczaruk i Agnieszki Kuklik), poświęcona została obu płciom. Wszak te dwa pierwiastki współistnieją nieodłącznie, czasami tylko przyciągają się lub odpychają, co czyni relacje ekscytującymi i nieprzewidywalnymi, ale dopiero razem tworzą doskonałą całość. Tradycyjnie młodzież genialnie zaprezentowała się w scenach kabaretowych oraz utworach muzycznych, ilustrujących relacje damsko – męskie. Śmiech raz za razem rozbrzmiewał na widowni, niektórych doprowadzając nawet do łez.

Kochani aktorzy, wielkie ukłony za radość i niezapomniane wrażenia, jakich nam dostarczyliście. Jesteście niesamowici! Dzięki Wam fantastycznie bawiła się cała społeczność szkolna. Aż żal, że to święto tylko raz w roku…

Tekst: A. Kuklik; Zdjęcia: T. Otoka

 

opr. /MG/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.