• 1

  


 

niedziela, 10 czerwiec 2018 18:12

Dzień Boksu Olimpijskiego w Sokółce [Zdjęcia]

Pięściarze z UKS Boxing Sokółka wyszli na ulicę, aby pokazać prawdziwy boks. 

Druga edycja Dnia Boksu Olimpijskiego odbyła się o godz. 17:00 na placu pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego w Sokółce. Pięściarze i pięściaki z UKS Boxing Sokółka zaprezentowali techniki bokserskie, które każdego dnia ćwiczą na swojej sali treningowej. 

„Z tej okazji wyszliśmy dzisiaj na ulicę, aby pokazać naszym mieszkańcom, jak na co dzień tremujemy. Są to oczywiście elementy naszych treningów, nie jest to typowo specjalistyczny trening, który odbywany na naszej sali.
Dzisiejsza pogoda wcale nam nie pomaga, jest straszy upał 30 stopni, ale nikt nie narzeka, każdy wie, że trening musi się odbyć.Trzeba po prostu zrobić swoje i można iść do domu. W tej chwili zawodnicy wykonują technikę bokserską, która polega na wykonaniu konkretnej akcji przez około 3 minuty, później następuje zmiana w parach. 
Do naszego klubu praktycznie przyjmujemy nowych zawodników przez cały rok. Co jakiś czas przychodzą nowe osoby, które chcą spróbować swoich sił na zajęciach. Aktualnie klub liczy około 50-60 zawodników biorący czynny udział w zajęciach. 
Czas wolnego dla naszych pięściarzy zaplanowaliśmy na lipiec. Jest to czas na roztrenowanie się, czyli czas wolny dla każdego zawodnika.
Z początkiem sierpnia zaczniemy kolejne przygotowania do sezonu i do naszej gali Sokółka Boxing Show, który odbędzie się 28 września 2018 r." Mówił trener UKS Boxing Tomasz Potapczyk.

Już wkrótce opublikujemy film z Dnia Boksu Olimpijskiego. 

/WŻ/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv