JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.

czwartek, 30 sierpień 2018 12:00

Passa zwycięstw piłkarzy z naszego powiatu [Zdjęcia]

Remis, później dogrywka, a na koniec seria rzutów karnych.

W meczu Kory Korycin z drużyną z Czarnej Białostockiej nie wystarczył regulaminowy czas ani dodatkowa dogrywka. Dopiero seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzców.
Mecz zakończył się wynikiem 1:1, co zadecydowało o dogrywce. W dogrywce Kora Korycin strzeliła bramkę, jednak nie był to koniec emocji, a dopiero początek, ponieważ w ostatniej minucie Czarni odegrali się i po rzucie karnym wyrównali wynik spotkania. Seria rzutów karnych okazała się być szczęśliwa jednak dla zawodników z Korycina i to oni właśnie odnieśli zwycięstwo.

Wczoraj drużyna KS UM Krynki zmierzyła się z juniorami z Hetmana Białystok. Był to również szczęśliwy dzień dla nich, ponieważ wygrali z juniorami 2:1.
Kolejną szansę na zwycięstwo będą mieli już w ten weekend. Zmierzą się u siebie z drużyną Czarni Czarna Białostocka o godz. 16:00.

Swoje zwycięstwo przyszło też świętować dla zawodników Klubu Sportowego "Sokół 1946 Sokółka", którzy wczoraj wygrali na wyjeździe z Pograniczem Kuźnica 6:1. Następny mecz rozegrają w niedzielę z drużyną Kora Korycin o godz. 15:00 na boisku w Korycinie.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z wczorajszego meczu Sokół 1946 Sokółka - Pogranicze Kuźnica.