• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.


 

wtorek, 16 październik 2018 18:00

Grand Prix w Tenisie Ziemnym zakończony [Zdjęcia]

W ostatnim turnieju do rywalizacji przystąpiło jedynie czterech tenisistów.

W miniony weekend zakończyły się tegoroczne zmagania naszych najlepszych tenisistów w cyklu Grand Prix w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Sokółki. Podwójna pula punktów w finałowych zawodach oraz słoneczna aura nie przyciągnęły zbyt wielu sportowców.
W szóstym, ostatnim już turnieju do rywalizacji przystąpiło jedynie czterech tenisistów, którzy umocnili swoje pozycje w głównym zestawieniu i utwierdzili nas w przekonaniu, że zasługują na miano najlepszych w roku 2018. Systematyczność, determinacja do końca, ponadprzeciętne umiejętności oraz talent zadecydowały o końcowych wynikach.

Niedzielna rywalizacja przyniosła następujące rozstrzygnięcia:
Miejsce 1. Piotr Borowski,
Miejsce 2. Jerzy Czarnecki,
Miejsce 3. Łukasz Marculewicz,
Miejsce 4. Mirosław Grabowicz.

Adekwatnie do klasyfikacji z szóstego turnieju, zawodnicy uzyskali takie same pozycje w całym cyklu Grand Prix w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Sokółki. Największy „kielich” trafił w ręce niedoścignionego dotychczas, triumfatora poprzedniej edycji Piotra Borowskiego. Wicemistrzem został Jerzy Czarnecki, natomiast z trzeciej lokaty cieszy się Łukasz Marculewicz. Tuż za podium uplasował się Mirosław Grabowicz.

Wszystkim tenisistom gratulujemy wspaniałych wyników, mniejszych i większych zwycięstw oraz wielkiego sportowego serca pozostawionego na naszych kortach! Istnieje prawdopodobieństwo, że spotkamy się jeszcze w listopadzie.

Kliknij tutaj aby zobaczyć pełne zestawienie Grand Prix w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Sokółki 2018.

Źródło: OSiR Sokółka

opr./PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv