JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.

Weekend z piłką nożną: Trzecia z rzędu porażka Sokoła

Grający w dziewięciu Sokół nie zdołał już się podnieść.

Krypnianka Krypno 3:1 Sokół 1946 Sokółka
Miniony weekend był pełen piłkarskich emocji. Jednak nie dla wszystkich był on szczęśliwy.
Zaskoczeniem dla wszystkich był na pewno mecz Sokoła z Krypnianką Krypno. Krypnianka prowadziła w tym meczu 2:0, a Sokół od 47 minuty grał w osłabieniu, po czerwonej kartce dla jednego z zawodników.
Mimo tego Sokół zdołał strzelić gola na 1:2 (strzał bezpośrednio z rzutu rożnego). Zdołał również wyrównać, ale sędzia przy bramce dostrzegł spalonego. - Nawet kibice gospodarzy byli z nami zgodni, że spalonego nie było. Powinno być 2:2 - mówi nam Krzysztof Stelmaszek, II trener Sokoła. Chwilę później gospodarze podwyższają na 3:1, a sędzia pokazuje dla gości drugą czerwoną kartkę. Zwycięstwo Krypnianki oznacza ,że powiększyła ona przewagę nad Sokołem do 6 punktów i jest zdecydowanym liderem rozgrywek. Sokół ewidentnie nie może się wzbić w powietrze i przegrał trzy ostatnie mecze.

KS Grabówka 7:0 Sudovia Szudziałowo
Porażkę w ten weekend odniósł również zespół Sudovi Szudziałowo, którzy przegrali 7:0 na wyjeździe z drużyną KS Grabówka.

Dąb Dąbrowa Białostocka 2:2 Wissa Szczuczyn
Szczęście nie dopisało też dla Dębu Dąbrowy Białostockiej, którzy podjęli u siebie Wissę Szczuczyn. Gospodarze liczyli na więcej, a mecz zakończył się remisem 2:2.

Korona Dobrzyniewo 3:3 Kora Korycin
Po pierwszej połowie meczu Kora prowadziła 0:1. W drugiej mieli znaczną przewagę 1:3, jednak gospodarze do końca spotkania zdołali wyrównać wynik. Ostatecznie zawodnicy Kory muszą pogodzić się z remisem. Bramki dla drużyny strzelali: Świenc M., Lech I. x2, a kolejny mecz zagrają u siebie z Czeremchą.

KS Sokoły 1:2 Pogranicze Kuźnica
W miniony weekend zwycięstwo natomiast udało się odnieść drużynie Pogranicza Kuźnicy, którym przyszło się zmierzyć na wyjeździe z KS Sokoły 1:2.

Kolejarz Czeremcha 0:1 UM Krynki
Pozytywnie weekend zakończył się również dla piłkarzy z Krynek. Wygrali na wyjeździe z Czeremchą 0:1, a następny mecz zagrają u siebie już w najbliższą sobotę, 10 listopada o godz. 13:00 przeciwko drużynie Jasion Jasionówka.

Źródło: lokalna piłka.futbolowo.pl