Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.

niedziela, 18 listopad 2018 14:00

Ponad 100 tenisistów na Grand Prix w Suchowoli [Zdjęcia]

W kategorii open po raz pierwszy w historii suchowolskiego cyklu turniej wygrał Marcin Klejna z Kuźnicy.

Już po raz piąty wystartował Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli – cykl pięciu turniejów tenisowych - impreza, która co roku zrzesza bardzo wielu zawodników z całego woj. podlaskiego w najróżniejszym wieku.

W tym roku pierwszy turniej zorganizowany został na cześć 100-lecia odzyskania niepodległości Polski. Z tego powodu został nazwany „Tenis dla Niepodległej”.

W imprezie w różnych kategoriach wystąpiło ponad 100 tenisistów. Pierwsze miejsce w kategorii open zajął Marcin Klejna z Kuźnicy. Drugie miejsce zajął młody zawodnik z Białegostoku Konrad Gryk, a na najniższym stopniu podium stanął 3 krotny triumfator grand prix Daniel Dąbrowski z Zadworzan. Wśród kobiet nadal nie ma sobie równych zwyciężczyni poprzednich edycji Paulina Chmielewska z Chodorówki Nowej. Za nią uplasowały się Julia Klim z Kuźnicy oraz Beata Baranowska z Sokółki.
Rozegrane zostały też kategorie dzieci i młodzieży, w których najlepsi okazali się: