piątek, 05 kwiecień 2024 12:22

Dąbrowa Białostocka: Odsłonięto tablicę i oddano do użytkowania Miasteczko Ruchu Drogowego [Film]

Dzisiaj Dąbrowie Białostockiej odbyło się uroczyste otwarcie Miasteczka Ruchu Drogowego oraz odsłonięcie płyty pamiątkowej upamiętnianej Śp. Pana Czesława Klim- nauczyciela techniki, instruktora modelarstwa oraz sportu kartingowego.

To wspaniała okazja do uczczenia pamięci wyjątkowego nauczyciela i mentora, Pana Czesława Klima. Jego wkład w rozwój techniczny i sportowy Miasteczka Ruchu Drogowego oraz wpływ na życie licznych uczniów są godne uznania. Otwarcie oraz odsłonięcie płyty pamiątkowej stanowi ważny moment nie tylko dla uczniów, ale również dla społeczności lokalnej, która docenia jego pracę i oddanie.

Wydarzenie to nie tylko upamiętnia życie i działalność Pana Czesława, ale również kontynuuje jego dziedzictwo, zachęcając kolejne pokolenia do zainteresowania techniką. Jego zaangażowanie w utrzymanie obiektu oraz organizację różnego rodzaju zawodów i egzaminów miało znaczący wpływ na rozwój umiejętności i charakteru wielu osób.

Otwarcie Miasteczka Ruchu Drogowego i upamiętnienie Pana Czesława Klim będą inspiracją dla wszystkich, aby kontynuować jego dziedzictwo poprzez pasję, zaangażowanie i dbałość o rozwój techniczny oraz sportowy społeczności lokalnej.

 

 

/TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv