• 1
  • 2
  • 3

Filmy

Exit

KAMERY IP

Exit
środa, 22 sierpień 2018 09:04

Znamy już wszystkich zawodników Sokółka Boxing Show [Film i Zdjęcia]

Na konferencji prasowej Sokółka Boxing Show poznaliśmy zawodników i wszystkie szczegóły imprezy.

Konferencja prasowa, która została zwołana przez organizatorów, która miała na celu przedstawienie wszystkich zawodników, którzy wyrazili chęć udziału jako zawodnicy. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele władzy samorządowej oraz zaproszeni goście.

Już 28 września w naszym mieście odbędzie się nietypowe wydarzenie sportowe. Całe wydarzenie będzie transmitowane NA ŻYWO przez TELEWIZJĘ SOKÓŁKA!

Na ringu w Sokółce podczas Sokółka Boxing SHOW zaprezentują się przedstawiciele służb mundurowych: Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, właściciele i przedstawiciele lokalnych firm i przedsiębiorstw oraz radni.

Zapraszamy na niesamowite wydarzenie sportowe w naszym Mieście z okazji setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczamy na Białostockie Hospicjum Stacjonarne w Białymstoku, tam pomoc jest bardzo potrzebna. Będą również specjalni goście, ale o szczegółach tego wydarzenia będziemy informować na bieżąco.

Całe wydarzenie będzie TRANSMITOWANE NA ŻYWO przez naszą Telewizję SOKÓŁKA TV specjalnie dla osób, które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

"Dodam, tylko że w Charytatywną akcję zaangażował się król piosenki Disco Polo Zenon Martyniuk!, który zaśpiewa naszej publiczności" mówi organizator Tomasz Potapczyk, trener UKS Boxing Sokółka.

/WŻ,TV/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.